START2CRAWL
Al altijd de juist crawltechniek willen leren?
schrijf je dan in voor "start 2 crawl”.
Crawl is de meest efficiëntste zwemstijl, wanneer deze goed wordt uitgevoerd. Daarnaast is dit ook de natuurlijkste zwemslag, waardoor deze een losmakend effect heeft.
Tijdens de lessen “start 2 crawl” leer je stelselmatig de elementaire bouwstenen aan van het crawl zwemmen: beenbeweging uit de heupen, makkelijk ademhalen, overhalen met hoge ellebogen en het combineren van de beenbeweging, armbeweging en ademhaling.








VOOR WIE
Volwassenen die minimum 100m. schoolslag kunnen zwemmen, waarbij men bij de ademhaling onderwater uitblaast.
Zwemmers die de basis van crawl beheersen maar momenteel op een punt zijn, waarbij ze niet meer zelfstandig hun techniek kunnen verbeteren.








WANNEER
Een opbouwende reeks van 9 lessen.
Om dat er heel wat interesse is gaan we over tot 2 sessies.
Iedere zondag van 10:00 tot 11:00.
Data sessies: September









KOSTPRIJS
De kostprijs bedraagt 100 euro. Hiervoor krijgt uw 9 lessen van 1 uur: inclusief entree (persoonlijke baan voor de lessen), verzekering, materiaal en gediplomeerde lesgever.
Inschrijven
Momenteel zijn de inschrijvingen nog niet begonnen. Hou onze Facebookpagina in de gaten of stuur een mail, dan nemen wij contact met je op zodra de inschrijvingen starten.